Srbija nakon velikog preokreta u finalu
Crna Gora - Srbija

Kraj utakmice!

Iako je imala dva puta po četiri gola prednosti (5:1 i 8:4) Crna Gora je izgubila od Srbije 10:9 u polufinalu Evropsko prvenstva.

Mlak šut Ivovića sa igračem više, pravo u Mitrovića, posljednji minut.

Izblokiran Nikola Janović sa igračem više, nevjerovatna kriza i u odbrani u napadu...

9:10 Prvo vođstvo Srbije, Nikić sa igračem više, dva i po minuta do kraja.

9:9 Ćuk je iznenadio sve, odličan udarac sa distance, tri i po minuta do kraja.

Pasković pogađa prečku.

Aleksić pogađa prečku. Četiri minuta do kraja.

Radić ponovo brani udaraca Prlainovića sa igračem manje.

Radić brani udarac Prlainovića, kada smo imali igrača manje. Kraj utakmice sa Draška Brguljana zbog trećeg isključenja.

Branislav Mitrović brani šut Mlađana Janovića sa igračem više.

9:8 Mitrović sa igračem više, Srbija koristi prvi napad u posljednjoj dionici.

Počela je četvrta četvrtina!

Kraj treće četvrtine!

9:7 Doktorski gol Nikole Janovića, šraubom pod prečku sa šest, sedam metara!

Radić ponovo odlično brani udarac Pijetlovića.

8:7 Filipović topovski, kada je isticao igrač više. Srbija se vratila u igru, 1.20 do kraja treće četvrtine.

Kriza u napadu, jedan igrač Srbije je odlično izblokirao Mlađana Janovića u situaciji sa igračem više.

8:6 Aleksić sa igračem više, tri i po minuta do kraja treće četvrtine.

Ne koristimo igrača više.

Odbranili smo se sa igračem manje!

8:5 Mitrović nakon kontre, prethodno je Prlainović uzeo loptu Mlađanu Janoviću na sredini bazena.

8:4 Mlađan Janović pored dva igrača Srbije, majstorija!

Nijesmo iskoristili igrača više, Pijetlović brani šut Nikoli Janoviću.

Počela je treća četvrtina.

Kraj prvog poluvrmena.

Strašni Radić brani udarac Duška Pijetlovića sa dva metra, kada smo imali igrača manje!

Radić brani peterac Filipoviću!

7:4 Ćuk je realizovao igrača više. Dva minuta do poluvremena.

7:3 Ivović silovitim udarcem vara Pijetlovića. Još jedna kontra iz udžbenika.

Mitrović pogađa stativu.

Drugi put uzastopno nijesmo iskoristili igrača više, sredina druge četvrtine.

Radić fantastično brani udarac Prlainovića u situaciji sa igračem manje.

6:3 Draško Brguljan sa nezgodne strane!

Počela je druga četvrtina.

Kraj prve četvrtine.

5:3 Mitrović na pet sekundi prije kraja prve četvrtine.

Nijesmo iskoristili igrača više.

5:2 Filipović trese mrežu, Srbija je imala dva igrača više.

5:1 Darko Brguljan sa igračem više, odlična asistencija Mlađana Janovića. Minut i po do kraja prve četvrtine.

Prlainović pogađa prečku sa igračem više, odbrana je izvanredna za sad.

4:1 Darko Brguljan nakon sjajne kontre iz tri poteza!

Uz dosta sreće smo se odbranili sa igračem manje. Ćuk i Aleksić su pogodili prečku.

3:1 Još jedna majstorija Nikola Janovića, pogodio je donji desni ugao gola Pijetlovića. Sredina prve četvrtine.

2:1 Gocić sa igračem više, umalo da Radić odbrani njego udarac...

2:0 Nikola Janović iz teške pozicije, kada je isticao igrač više.

1:0 Fenomenalan gol Draška Brguljana! Sa pet, šest metara je pogodio.

Duško Pijetlović ne koristi zicer - šutira sa dva metra preko gola.

Pijetlović brani šut Ivovića iskosa sa lijeve strane.