Budućnost pobijedila Sutjesku
Ilustracija

Dečić bolji od Rudara

Fudbaleri Budućnosti pobijedili su danas u Podgorici ekipu Sutjeske 4:2, u utakmici 19. kola Telekom Prve crnogorske lige.

Lider šampionata do pobjede došao je golovima Milana Vušurovića u 6, Gorana Vujovića u 12. i Radomira Đalovića u 76. i Darka Nikača u 90. minutu.

Dvostruki strijelac za Sutjesku bio je Igor Ivanović u 2. i 64. minutu.

Dečić je u Tuzima pobijedio Rudar 2:1, golovima Edvina Kuča u 52. i Koče Krstovića u 89. minutu.

Jedini pogodak za Rudar postigao je Miloš Zečević u drugom minute sudijske nadoknade.

Petrovac i Bokelj igrali su 1:1. Domaćin je poveo golom Nenada Vujovića u 2. minutu. Konačan rezultat postavio je Stefan Denković u 87. minutu.

Iskra je u Danilovgradu poražena od Zete 2:0.

Ekipa iz Golubovaca do pobjede došla je golovima Pjetera Ljuljđuraja u 2. i Filipa Kukuličića u 27. minutu.

Pobjedu pred svojim navijačima upisao je Lovćen, koji je na Cetinju savladao Grbalj 2:1.

Do pobjede došao je autogolom Vojina Pavlovića u 19. i Marka Đurovića u 81. iz penala.

Jedini pogodak za Grbalj postigao je Šaleta Kordić u 26. minutu.

Duel Jedinstva i Mladosti odgođen je za sjutra.

Budućnost je vodeća na tabeli sa 46 bodova, Mladost je sa utakmicom manje druga sa 34, a treći Dečić sa 32 boda.